Her sabah limonlu su içmenin faydaları - kainatingunesi.com

Her sabah uyandığında yarım limon suyuyla karıştırılmış 250 ml su içen Russo, bir haftalık deneyim sonucunda limon suyunun cildi daha parlak ve canlı gösterdiğini deneyimledi.

 
Her sabah limonlu su içmenin faydaları

Her sabah işe gitmeden önce 8 ile 9 arasında, 250 ml su ile yarım limon suyunu karıştırdı ve içti. Hızlı bir şekilde hazırlanan sıcak ve soğuk olarak tüketilen bu karışımın içerisine isterseniz salatalık veya maydanoz ekleyebilirsiniz.

 
Her sabah limonlu su içmenin faydaları

 

Birincisi, bir hafta “Limon Suyu” mücadelem bittikten sonra, derimin neredeyse kusursuz olduğunu fark ettim. Cildimde fazla yağ ve yeni bir leke yok. Ayrıca dokunduğumda cildim daha yumuşaktı ve çok daha parlak görünüyordu. Esasen, limon suyu yüzümde doğal bir vurgu oluşturdu

Her sabah limonlu su içmenin faydaları

Ayrıca, limon suyunun kötü kokuya neden olduğunu gördüm. Bu da limonun ağızda bakterilerin parçalanmasına neden olmasındandı. Ayrıca bakterilerle savaşmaya yardımcı olan sitrik asit yüzünden olduğunu farkettim.

Her sabah limonlu su içmenin faydaları

Her sabah limon suyu içtiğim haftamın ardından birkaç sivilcenin birkaç gün sonra geri gelmeye başladığını fark ettim. Yani, gerçek gibi görünüyordu. Bir hafta sonunda, limon suyu cildimi daha net ve daha az yağlı yapıyor gibi görünüyordu.

Her sabah limonlu su içmenin faydaları

Haftanın sonunda vücumdaki şişkinlik sona erdi. Ve cildim daha parlak ve canlı görünmeye başladı. Harhangi bir hastalık sorunu ile karşı karşıya kalmadım. Bu durumda Limon suyunun bağışıklığımı güçlendirdiğini söyleyebiliriz.

 www.turkiyegazetesi.com.tr / 15.02.2018