Türkiye’nin bir numaralı düşmanı - kainatingunesi.com
Yazar: M. Necati Özfatura

ABD dışarıdan Türkiye’yi işgal edemedi. Şimdi kaleyi içeriden işgal etmek için altını oyuyor. Millî ve yerli olmayan aydınları, CHP ve terör örgütlerini kullanıyor. Elindeki en tahripkar güç FETÖ idi. FETÖ PKK’dan daha tehlikelidir. Çünkü FETÖ hainleri içimizdeki kanser hücresi gibidir.

Dünyada dengeler hızla değişiyor. Hıristiyan Batı’nın hâkimiyeti çökerken Doğu’nun hâkimiyeti güneş gibi yükseliyor. Yakın gelecekte hızla gelişen yedi ülkenin ekonomisi bugünkü gelişmiş yedi ülkenin iki misli olacak.

1839 Baltalimanı Anlaşması ile Türkiye’de sanayi ve esnaf çöktü. Aynı tarihte İngilizler Çin’e zorla aynı anlaşmayı imzalattı. Ve böylece Batı’nın dünya hâkimiyeti başladı… Şu anda ABD’nin bir numaralı düşmanı Türkiye, ikinci sıradaki ise Çin’dir. Bu ikisi yıkılırsa Batı’nın çöküşü önlenir.

Türkiye’nin her kurumu millî olmalıdır. Batı’nın kıstasları bizi batırır. Geçmişte de batırmış idi.Erdoğan 1699’dan bu yana devam eden çöküşü durdurdu. Aydınlar ve idareciler, yerli ve millî olursa ve devlette millî ve manevi değerlere sahip olursak; Türkiye’nin gelecekte Osmanlı devletinden daha güçlü olacağına inanıyorum.

PYD-YPG “Yanlış ata oynuyor” kaybetmeye mahkûmdur. ABD ve emperyalist güçler Orta Doğu’da kalıcı da değildir. Geçmişte İngilizler ve Fransızlar hâkim idi. Şimdi neredeler? PYD ve YPG mensuplarının Suriye kimliği bile yoktur. ABD ve PYD Rakka’da DEAŞ ile mücadele maskesi altında 40 bin masum Sünni sivili 

ABD ve Batı’nın tutumu El-Kaide’yi güçlendirdi. DEAŞ ile mücadele koordinatörü Sünni katili Brett McGurk, üstü kapalı Türkiye’yi hedef gösterdi. İdlib’de muhalif güçler arasındaki çatışmaların arkasında ABD vardır. Türk Silahlı Kuvvetlerinin El-Bab Fırat Kalkanı Operasyonunda tek bir sivil ölmedi. ABD ve PYD ise Rakka’da masum 40 bin sivili katletti. Suriye’nin nüfus dengesini İran ve Esad ile ABD ile PYD bozuyor. Nihai hedef Suriye’yi 4 parçaya bölmektir. ABD ve PYD katilleri Rakka’da 24 mahallenin 17’sini yakıp yıktılar ve harabe hâline getirdiler.
Bağımsızlık ve referandum hayali olan Barzani’ye Irak merkezî hükûmeti Kerkük petrolünü kaptırdı. Dünyanın en yüksek askerî harcamasını yapan ABD, Afganistan’da ve Irak’ta kara harekâtında başarısız olmuştur. ABD Savunma Bakanı kongrede Afganistan’da başarılı olmadık itirafında bulundu.

www.turkiyegazetesi.com.tr / 25.08.2017